نرم افزار Smarter Mail چیست ؟


شرکتهای هاستینگ که ارائه خدمات میل را بر عهده دارند،از نرم افزارهای متفاوتی جهت این امر استفاده کرده و بر روی سرور نصب می کنند،تا کاربران بتوانند از خدمات ارسال و دریافت میل بهره مند شوند،با توجه به امکاناتی که هر نرم افزار دارد و همچنین با توجه به سیاستهای سازمان، هر شرکتی نرم افزاری را جهت این امر انتخاب می کند.

شرکت نرم افزاری smartertools در سال 2003 تاسیس شد. این شرکت در زمینه های نرم افزاری فعالیت خود را آغاز نمود و یکی از محصولات این شرکت نرم افزار smartetMail  می باشد که برنامه ای برای مدیریت ایمیل های شخصی و شرکتی یا سازمانی می باشد. این شرکت کار خود را با ارائه نرم افزار های برای شرکت های میزبانی وب ادامه داد ، نرم فزار smarter کار مدیریت را برای کاربران بر روی ایمیل ها، بسیار آسان نموده است.
از جمله ویژگی های نرم افزار اسمارتر میل می توان به ویرایشگر پیام قدرتمند، انتقال آسان inbox از سایر وب میل ها به این سرویس میل (Migration)، پاسخ خودکار به  ایمیل ها (Auto Responder)، مشاهده آسان فایل های پیوستی ، به اشتراک گذاشتن فایل ها و از بین بردن فایل پیوست با ابر مبتنی بر ذخیره سازی فایل ، پشتیبانی کامل برای کاربران بین المللی ، غلط گیری خودکار املایی و …… می باشد.
در حال حاضر این شرکت سه محصول SmarterStats ،SmarterMail ،SmarterTrack را به بازار عرضه نموده که با استقبال زیادی روبرو شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − نه =